You need to upgrade your Flash Player

В рамках вивчення дисципліни

     Доброю традицією Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту НАСОА є проведення у вересні-жовтні екскурсій на сучасні підприємства міста Білої Церкви у рамках вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності».

     Ця дисципліна вивчається в коледжі за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Молодший бакалавр» та «Бакалавр» та передбачає базове ознайомлення студентів з історією зародження, розвитком та сучасним станом професії бухгалтера.

     Повноцінне опанування навчального предмету неможливе без практичного закріплення теоретичного матеріалу. Окрім аудиторних занять, програмою передбачено практичні та семінарські заняття.

     З метою підвищення рівня професійної компетентності в цьому році було організовано відвідування торгівельного підприємства ТОВ «Європа Плюс» м. Білої Церкви, де наочно прослідковується весь обліковий процес.

     Студенти І курсу, групи № 191, мали змогу ознайомитись з його організаційною структурою та основами облікових робіт, а також отримати відповіді на всі свої запитання.

     Адміністрація коледжу висловлює подяку керівництву організації та викладачу дисципліни – Нищик Галині Іванівні, та усім організаторам цікавого заходу.

IMG 2745
Сайт ТОВ "Європа Плюс" можна переглянути за посиланням http://evp-renault.com


IMG 2719
Зустріч з логістом (оглядова екскурсія по структурних підрозділах підприємства)


IMG 2722
Ознайомлення з роботою відділу продаж


IMG 2738
Зустріч з головним бухгалтером


IMG 2731
Ознайомлення з документальним оформленням процесу постачання


IMG 2723

IMG 2725

IMG 2728
Ми на автомайданчику!