You need to upgrade your Flash Player

Урочиста посвята у студенти

Урочиста посвята у студенти   

   Білоцерківська філія НАСОА—відокремлений структурний підрозділ другого рівня акредитації Національної академії статистики, обліку і аудиту в системі Державної статистики України, який готує кадри економічного профілю. 

     У цьому році лави студентів філії поповнили 126 юнаків і дівчат, які обрали своїм фахом спеціальності «Облік і аудит»,«Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік». 

     1 вересня 2012 року відбулося щорічне свято посвячення у студенти в Білоцерківській філії НАСОА. Але цього року проходило воно з ініціативи ректора НАСОА Пилипенка І.І. у м. Києві в Будинку офіцерів. На свято зібралися першокурсники всіх спеціальностей, їх батьки, куратори академічних груп, викладачі академії та філії, почесні гості.

     Зі своїми привітаннями першокурсникам виступив ректор НАСОА Пилипенко І.І., керівники структурних підрозділів, гості, батьки, голова студентської ради. 


Урочиста посвята у м.Києві


     Свої музичні вітання підготували учасники художньої самодіяльності академії, Національний оркестр України та співаки Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка.  


Урочиста посвята у м.Києві


     По-справжньому зворушливим і незабутнім Свято знань залишиться в пам`яті студентів першокурсників, які зі словами вдячності звертаються до організаторів цього дійства і прекрасної подорожі.

 

Голова студради                                                Счастлива  Дар`я

            Фотозвіт з урочистої посвяти у м.Києві та м.Біла Церква