You need to upgrade your Flash Player

"Вступ до спеціальності"

Ознайомлення зі спеціальністю

Серед професійно-орієнтованих дисциплін, яка вивчається в коледжі за освітньо-кваліфікаційними рівнями: "Молодший спеціаліст" та "Бакалавр" є "Вступ до спеціальності". Ця дисципліна передбачає базове ознайомлення студентів з історією зародження, розвитком та сучасним станом професії бухгалтера.

Повноцінне опановування дисципліни неможливе без практичного закріплення теоретичного матеріалу. окрім аудиторських занять, програмою передбачено практичні та семінарські заняття.

З метою підвищення рівня професійної компетентності, було організовано екскурсії на сучасні підприємства Білої Церкви, де наочно прослідковуються всі стадії документообігу. Студенти І курсу, груп 186 та 188, мали змогу ознайомитись з їх організаційною структурою та основами облікових робіт, а також отримати відповіді на всі свої запитання.

Доброю традицією стає проведення у жовтні подібних заходів, які у цьому році було організовано на базі Автосервісного Філіалу "Сфера-Авто" та ТОВ "Європа Плюс".

Адміністрація коледжу висловлює подяку керівництву згаданих організацій, батькам студентів-першокурсників, студентам-випускникам, та викладачу дисципліни - Нищик Галині Іванівні, та усім організаторам цікавого заходу.

студенти групи 186 (спеціальність "Облік і аудит")

186

 

студенти групи 188 (спеціальність "Бухгалтерський облік")

188(4)

188

188(1)

188(2)

188(3)

Сайт ТОВ "Європа Плюс" можна переглянути за посиланням http://evp-renault.com
Автосервісний Філіал "Сфера-Авто" http://sphera-avto.ukravto.ua