You need to upgrade your Flash Player

Театр ім. П.К. Саксаганського

Цілковито підтримуючи вислів Ромена Ролана про те, що: "Театр повинен просвітлювати розум та наповнювати світлом наш мозок", та продовжуючи кращі традиції виховної роботи студенти Білоцерківського коледжу ФОА НАСОА, долучилися до чарівного світу лаштунків, відвідавши Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського.

У виховному заході взяли участь студенти першого, другого, третього та четвертого курсів.

IMG 1738

IMG 1743

IMG 1746

IMG 1747

IMG 1748

IMG 1751

IMG 1752

Вистава "Самотня леді" справила незабутнє враження на студентів коледжу, особливо на тих, хто перший раз поринув у атмосферу сценічного дійства.

"Самотня леді" - легка і водночас прониклива лірична комедія про те, що у такому непростому, інколи навіть жорстокому сучасному світі людська щирість, доброта, безкорисливість попри все, цінуються і стоять вище за лицемірство і прагнення наживи. Більше того, щирість, довіра і людяність здатні зачепити за живе навіть найзапеклішого циніка і негідника. І не просто зачепити, а віднайти в його душі світлі нотки, дістати їх на поверхню і переродити людину. І все це відбувається просто на очах у глядачів. І не через нудні моральні настанови, а легко, з гумором, якось навіть непомітно, і від того, - більш дієво.

IMG 1754

IMG 1755

IMG 1756

IMG 1757

Ми впевнені, що те величезне задоволення, яке студенти отримали завдяки магії театру, спрямує нас у напрямку більш глибокого розуміння величі цього виду мистецтва.