You need to upgrade your Flash Player

Науково-практичний семінар

Друк
PDF


7 червня 2018 року  кафедрою обліку та оподаткуванняНаціональної академії статистики, обліку та аудиту було проведено науково-практичний семінар на тему: «Законодавче регулювання та удосконалення бухгалтерського обліку, оподаткування в Україні».


З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший проректор НАСОА д.е.н., професор Редько О.Ю., який відзначив важливість та актуальність події оскільки, семінар об’єднав науковців НАСОА та практиків ДФС України.


Розпочала науково-практичний семінар завідувач кафедри обліку та оподаткування д.пед.н., професор Теловата М.Т., яка привітала присутніх, представила гостей заходу. Серед запрошених лекторів були: заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Пруднікова Е.М.; начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у м. Києві Халіцька О.М., Заслужений економіст України, д.е.н., професор, професор кафедри обліку та оподаткування Пархоменко В.М.


Учасниками даного семінару були директор коледжу Микитюк Л.В. та заступник директора з навчально-методичної роботи Ткаченко Л.І.


Переглянути фото