You need to upgrade your Flash Player

День відкритих дверей 2018

Друк
PDF

12 грудня у Білоцерківському коледжі фінансів, обліку та аудиту за сприяння Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради відбувся День відкритих дверей. Відвідали коледж майбутні абітурієнти, учні закладів загальної середньої освіти (зокрема, Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, Білоцерківська Гімназія №2 , Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г.Шевченка, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій) з різних районів міста для ознайомлення з закладом освіти та його спеціальностями. Адже вибір фаху – непросте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити в один прекрасний момент, щоб у майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.

Привітала гостей директор коледжу Микитюк Лариса Вікторівна, та побажала вдалого вибору фаху. Студентами коледжу були презентовані спеціальності:

 -   «Облік і оподаткування»;

 -   « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;

 -    «Фінанси, банківська справа та страхування»;

 -    «Маркетинг».

Разом із викладачем Репрінцевим Валерієм Вікторовичем присутні мали змогу побачити історію розвитку обчислювальної та комп’ютерної техніки у музеї коледжу. Цікавими були питання економічної вікторини, яку провели викладачі Шинкар Наталія Вікторівна та Олександренко Елеонора Едуардівна.

Усі присутні мали змогу ознайомитися із закладом освіти та отримали рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

У День відкритих дверей майбутні студенти отримали вичерпні відповіді про особливості вступу-2019, необхідні документи для цього від відповідального секретаря Приймальної комісії Циновник Наталії Петрівни.

Сподіваємось, що отримана  інформація допоможе зробити правильний вибір у житті майбутнім абітурієнтам.


7

2

6

1

5

4

3