You need to upgrade your Flash Player

33 роки з дня Чорнобильської катастрофи

Друк
PDF

26 квітня 2019 року - 33 роки з дня Чорнобильської катастрофи, найбільшої в історії аварії на атомній електростанції.

 

26 квітня у Білоцерківському коледжі фінансів, обліку та аудиту НАСОА відбулася лінійка присвячена 33-й річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 Рівно третину століття тому сталася трагедія, що сколихнула увесь світ і наслідків якої неможливо уникнути навіть сьогодні. Приблизно о 1:23:50 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталися два теплових вибухи, які повністю зруйнували реактор, стався викид радіоактивних речовин і зараження ними великих територій. Ціною багатьох тисяч життів, у тому числі й білоцерківців: заступника директора з АГР, ліквідатора аварії на ЧАЕС – Ткаченка Григорія Федоровича та пожежника-ліквідатора аварії на ЧАЕС, героя Чорнобилю, голови Ветеранської організації «Пожежників-ліквідаторів Чорнобиля» - Бойка Олега Леонідовича вдалося зупинити невидимого ворога, визволити не тільки країну, але і Європу та світ від страшної біди.

Про участь у ліквідації наслідків катастрофи розповіли присутнім ліквідатори  аварії на ЧАЕС – Ткаченко Григорій Федорович, та Бойко Олег Леонідович. 

Переглянути фото