You need to upgrade your Flash Player

Гордість і дух української нації

Друк
PDF


До Дня українського козацтва у центральній бібліотеці відбулося свято «А ми хлопці, славні запорожці».


Розпочалося дійство, як і належить, «Козацьким гімном».


Завідуюча читальним залом Тетяна Кириленко розповіла учасникам заходу − студентам Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту НАСОА і вихованцям ДПТНЗ «Професійний ліцей» про історію виникнення козацтва, Запорізьку Січ, її устрій, козацькі походи, визвольну боротьбу, славних гетьманів і старшин, а також познайомила з історичними думами і піснями, творами літератури і живопису, які оспівували легендарне козацтво.


На захід були запрошені викладачі Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга»: Наталія Грабаренко, Людмила Кунделько, Володимир Порватов, Ігор Усатенко і Валентин Головашенко, які провели для молоді майстер-класи з тактичної медицини домедичної допомоги, неповного розбирання і складання автомату Калашникова АК-74 та рукопашного бою.


Юнакам настільки сподобалося складання автомату, що вони по декілька разів підходили до стендових столів. А дівчат більше цікавило питання надання першої медичної допомоги.

Але всі зацікавилися прийомами рукопашного бою, продемонстрованими підполковником у відставці Головашенком та учнем БЗШ №6 Ярославом Мотилем.

Патріотичною розповіддю про міць української армії і відвагу воїнів підполковник у відставці Порватов достукався до сердець і студентів, і викладачів.

Доповнила захід презентація дайджесту «Скільки їх − згадаймо поіменно!», присвяченого білоцерківцям, загиблим в зоні АТО, підготовленого та виданого працівниками відділу методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС та книжкова виставка «Лине слава козацька з далеких віків».

img  1    img  2

img  3    img  4