You need to upgrade your Flash Player

Стипендія міського голови

Друк
PDF

Вітаємо студентку 221 групи Олену Гаркушу із призначенням стипендії міського голови!!!!!

23 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення дипломів про присвоєння стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква.

Вручення відбувається з метою підтримки студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які успішно навчаються за денною формою навчання, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті закладу та міста.

Цьогоріч таку стипендію було вручено 21 студенту з 8 різних закладів вищої освіти Білої Церкви серед них і студентці нашого коледжу Гаркуші Олені.

Із привітаннями до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Я щиро радий, що у нас є такі талановиті та активні молоді люди. Коли до нас приїжджають іноземні інвестори вони в першу чергу звертають увагу на те, скільки у місті працездатної молоді. Адже на найкраще підприємство з високою зарплатнею потрібні працівники. Якщо там не буде кому працювати, то воно просто закриється. Тож я бажаю вам і надалі здобувати по життю успіхи і розвивати наше місто».

Варто відмітити, що у Білій Церкві стипендія міського голови була започаткована 1997 році (розпорядження міського голови від 08.08.1997р. № 362р «Про стипендію голови Білоцерківської міської ради народних депутатів студентам міста») та вручається кращим студентам денної форми навчання ВНЗ І-ІV рівнів акредитації м. Біла Церква.

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

img-st 2    img-st 3

img-st 1