You need to upgrade your Flash Player

Працевлаштування випускників

Друк
PDF

Для реалізації функцій працевлаштування, у Білоцерківському коледж фінансів, обліку та аудиту створено Комісію з працевлаштування студентів та випускників. Робота Комісії забезпечується психологом, представниками студентського самоврядування коледжу та викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

nevinchana

Невінчана Н.М.

Відповідальний за роботу Комісії з працевлаштування

Головними завданнями Комісії з працевлаштування Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту НАСОА є:

-          надання допомоги студентам і випускникам коледжу в реалізації прав на працю;

-          сприяння в забезпеченні додаткових гарантій зайнятості студентам, які потребують соціального захисту;

-          організація зв’язків з випускниками коледжу та проведення ювілейних зустрічей.

Новим напрямком працевлаштування студентської молоді є вторинна зайнятість – робота на підприємствах різних форм власності, установах та фірмах у вільний від навчання час, на період відпусток основного персоналу та протягом року. У зручний час студенти можуть займатись погодинною, тимчасовою чи сезонною роботою – від фізичної до інтелектуальної праці.

Випускники Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту завжди користувалися і користуються попитом на ринку праці.

Заклад забезпечує кваліфікованими кадрами підприємства та організації не лише місцевого, а й обласного рівня, такі як:

  1. Інституції організаційного складу фінансової системи України (Білоцерківську об’єднану державну податкову інспекцію, Управління державного казначейства, Управління Пенсійного фонду м. Білої Церкви, Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості);
  2. Установи банківської системи (АТ «Ощадбанк», ПАТ «Комерційний банк «Приватбанк», АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ», ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Альфа-Банк» та ін.);
  3. Систему торгівельно-промислових груп Fozzy Group, та торгові мережі (Comfy, Фокстрот. Техніка для дому, Велика кишеня, ТОВ «Край» та ін. )
  4. Аудиторські фірми;
  5. Підприємства житлово-комунального господарства міста та району різних форм власності;
  6. ТОВ "Завод пакувального обладнання "Термо-Пак";
  7. ПрАТ «РОСАВА»;
  8. Органи управління місцевого та районного рівнів (Райдержадміністрація Володарського району, Управління Державного казначейства у Володарському районі, КП Володарське архітектурне бюро та ін.)