You need to upgrade your Flash Player
 

Привітання директора Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту
Національної академії статистики, обліку та аудиту Л.В. Микитюк

Ми вітаємо відвідувачів нашого сайту і запрошуємо до навчання в нашій Академії та до співпраці з нами.

Національна академія статистики, обліку та аудиту - унікальний за своєю історією та багатим досвідом підготовки фахівців навчальний заклад. У час розбудови української держави та її економіки виникла потреба у створенні таких освітніх установ, які б забезпечили поєднання підготовки висококваліфікованих фахівців з вихованням сучасних інтелектуалів нової генерації.

Престиж НАСОА залежить пасамперед від того, наскільки плекається ідея закладу її працівниками та студентами.

У розгалуженій мережі навчальних закладів системи Державної статистики України Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту було створена першим у 1997 році. В умовах освітньої реформи коледж виконує низку стартегічних і тактичних, внутрішніх та зовнішніх завдань. Перше і головне - це модернізація змісту освіти. Навчальний процес Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту будується таким чином, щоб готувати конкурентоспроможного фахівця, адаптованого до ринкових перетворень, здатного жити і творити в інформаційному суспільстві, глобальному світовому середовищі, бути громадянином світу і одночасно відданим патріотом Української держави. У Білоцерківському коледжі фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту  вдосконалено навчальний процес шляхом впровадження кредитно-модульної системи навчання, використання інформаційно-комп'ютерних технологій.

У Білоцерківському коледжі фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту підтримуються всі прогресивні форми роботи зі студентами, які є центром уваги закладу. Створено умови для вияву самостійності студента, та його творчої активності. Команда КВК Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту "Айсберг" у 2006 році посіла перші місця у розіграші Кубка міського голови та розіграші Кубка Київської області "Новий формат".

Завдання закладу на сьогодні полягає у створенні умов організації навчання, що вимірюється та оцінюється результатами самостійної пізнавальної діяльності студентів.

Про все це детальніше можна дізнатися на сторінках нашого сайту.

БЦкФОА НАСОА