You need to upgrade your Flash Player

Профорієнтаційна робота

Друк
PDF

Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною та творчою. Професію слід вибирати свідомо, обдумано, враховуючи свої інтереси, нахили, здібності, внутрішні переконання, стан здоров’я, потреби суспільства у кадрах. Вибір професії – тривалий пошук і його необхідно правильно організувати. Для реалізації цих задач у системі Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту НАСОА організовано Відділ з профорієнтаційної роботи, функції якого втілюються у життя шляхом організації профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл Київської, Черкаської, Вінницької, Житомирської та ін областей.

Для виконання своїх функцій, Відділ з профорієнтаційної роботи використовує так звану “формулу вибору професії”, яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення в поєднанні наступних компонентів: “ХОЧУ” – “МОЖУ” – “ТРЕБА”.

Працівники Відділу з профорієнтаційної роботи допомагають абітурієнтам виявити рівень підготовленості до вибору професії, намітити план самопідготовки, активізувати практичні здібності у ході трудового навчання, виробничої практики, розвинути якості особистості, стимулювати появ ініціативи і самостійності в процесі підготовки до вибору професії.

sokolova

Соколова К.І.

Відповідальний за роботу Відділу з профорієнтаційної роботи

Вибір професії – це чи не найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожної людини. Сформуємо майбутню еліту разом!