You need to upgrade your Flash Player

Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту

ОГОЛОШЕННЯ!!!


ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ  ТА ВИКЛАДАЧІВ!!!

 

Розпорядок роботи на 2 вересня 2019 року:

 

10.00  – урочиста лінійка присвячена Дню знань

10.30 – вступна лекція у закріплених аудиторіях

11.00 – заняття

 

                Адміністрація

З Днем Незалежності!

independenceday

Списки рекомендованих до зарахування серед абітурієнтів, що подали електронні заяви

071

072

075

076

1

Список студентів, зарахованих на навчання на 1 курс денної форми здобуття освіти

Список зарахованих

з 1 вересня 2019 року на 1 курс денної форми навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування» на основі базової загальної середньої освіти

                                             1. Аврахов Михайло Андрійович

                                             2. Балан Дарина Юріївна

                                             3. Рибак Віталій Володимирович

                                             4. Шаханова Діана Вікторівна

                                             5. Чіжикова Катерина Андріївна

 

Список зарахованих

1 вересня 2019 року на 1 курс денної форми навчання за спеціальністю «Маркетинг» на основі базової загальної середньої освіти

                                             1. Ковтун Марина Олександрівна

                                             2. Литвин Крістіна Максимівна

                                             3. Паценко Маргарита В`ячеславівна

                                             4. Шевченко Денис Русланович

 

Список зарахованих

1 вересня 2019 року на 1 курс денної форми навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на основі базової загальної середньої освіти

                                             1. Бібаєв Максим Олегович

                                             2. Мусієнко Андрій Валерійович

                                             3. Север`янова Вікторія Ярославівна

                                             4. Устименко Дмитро Ігорович

                                             5. Шкуренко Артем Юрійович

Рейтинговий список абітурієнтів, що вступають на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" на третій курс денної форми навчання та рекомендовані до зарахування

071