You need to upgrade your Flash Player

День відкритих дверей

Друк
PDF

За сприяння Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 8 грудня 2017 року у Білоцерківському коледжі ФОА НАСОА  відбувся День відкритих дверей. У ході заходу учні були ознайомлені з матеріально-технічною базою, та кадровим складом коледжу. Під час зустрічі, у цікавій формі, силами студентів, гостям закладу було презентовано сучасні економічні спеціальності : «Облік та оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування».

 Увазі учнів також, було запропоновано цікаву вікторину з економічних знань, подорож  «у хмари» та екскурс в минуле (музей обчислювальної техніки).

Гостями заходу були вчителі та учні Білоцерківських ЗОШ № 3, №7, №11, №16, №17, №18, №20, №21, №22, та гімназії №2. Найчисленнішими групами відвідувачів були представники шкіл № 18, № 22, №11, №16, №20.

Щиро вдячні Управлінню освіти Білоцерківської міської ради в особі Петрика Ю.Ф., Ткаченко Ю.В. та адміністрації шкіл у організації заходу серед молоді міста.

Переглянути фотозвіт